PH MEKANİK AVANTAJLI VE KALİTELİ MODÜLER SU DEPOLARI ŞİMDİ FİYAT TEKLİFİ İSTE

Menü

Kullanım Alanları

Turizm İşletmeleri

Paslanmaz Depolar Nerelerde Kullanılır?
Otel İşletmeleri, Ev, Okul, kreş, işyerleri, plazalar, apartmanlar, şantiyeler ve inşaat alanlarında kullanılır.  Paslanmaz su deposu ile su deposu satış fiyatlarını, detaylı bilgileri satış temsilcilerimizden alabilirisiniz, satış departmanlarımız ile görüşerek bilgilendirme ve fiyat talep edebilirsiniz.

Turizm İşletmeleri
Tarım ve hayvancılık tesisleri

Tarım ve hayvancılık tesisleri

Günümüzde içme suyu olsun, bitkilere kullandığımız su dahi önemli ölçüde sağlımızı etkileyen faktörlerdendir. Dünyanın gelişimi ve nüfusun hızla artmasıyla kaynaklarda hızlı bir şekilde tükenmektedir bundan dolayı da kısa süreli su kesimleri olmaktadır.İnsanlar su kesimlerinde sıkıntı çekmemek için su depoları kullanma ihtiyacı duyarlar ancak sağlık açısından paslanmaz su deposu kullanılması gerekmektedir. Gerekli önlemler alınmadığı sürece insan salığına ciddi derecede zararlar verebilir ve ölüme kadar götürebilir.

Hastane ve sağlık kuruluşları

 Su deposu genel olarak Okullar, Hastaneler, Devlet dairlerinde, Residence, Otellerde, Yurtlarda, Özel sağlık kuruluşlarında ve su basıncının düşük olduğu binalarda kullanılmaktadır. Su depolarının da çeşitleri bulunmaktadır. Kullanımda olan paslanmış, çevresel koşullardan zarar görmüş, özelliğini kaybetmiş(kullanıla bilir), Önceden yapılmış yalıtımı olmayan, Fayans yapılmış ama yeterli olmayan depolar için izolasyon yapılması gerekir.

Hastane ve sağlık kuruluşları
Konut ve kamu binaları

Konut ve kamu binaları

Bu depoların modüler olması  sevk ve yatay düşey taşıma işlemleri kolaylaştırdığı için konutlarda ve kamu binalarında tercih sebebi olamaktadır