Modüler Su Deposu

Modüler su deposu ürünleri kaliteli tasarıma sahip olduğundan dolayı uzun süreli kullanım açısından da avantaj sağlar. Suyun sağlıklı bir şekilde depolanmasına yardımcı olur. Ayrıca içerisinde koku ve mikrop oluşturmaz. Buda hijyenik bir kullanım imkanı oluşturur. Paslanmaz yapıda olan modüler su deposu ihtiyaç duyduğunuz alanda güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

Temiz içme suyunu en iyi şekilde muhafaza etmenize de yardımcı olan su depoları garantili bir şekilde sizlere sunuluyor. Tüm hizmet içeriği yasal ve kurumsal olarak verilmektedir. İhtiyaca yönelik uzunlukta su deposu da yapılmakta ve en iyi sonucu almanız amaçlanmaktadır.

0212 876 87 46 ve 0555 542 48 26 numaralı hatlarımızdan detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Galvaniz Modüler Su Deposu

Modüler Su Deposu Çeşitleri

Modüler su deposu çeşitleri cıvatalı konstrüksiyonlardan oluşturulan yapılardır. Bu ürünler dar alanlardan parçalar şeklinde geçirilerek sonrasında montaj işlemleri kolay bir şekilde yapılabilir.

Modüler su deposu çeşitleri en önemli özellikleri parçalar halinde ve gelişmiş bir teknoloji ile üretilmeleridir. Parçalar halinde üretilmesi sebebiyle nakliye ve taşımada büyük kolaylık sağlama özelliği bulunur. Bu depolarda sızdırma sorunları olmaması adına birleştirilmelerinde conta ve cıvata kullanılır. Temiz ve hijyenik olmalarının yanında son derece kaliteli ve uzun ömürlüdürler.

Prizmatik Modüler Paslanmaz ve Galvaniz Su Deposu

Prizmatik Modüler Paslanmaz ve Galvaniz Su Deposu

İçme sularının temiz ve hijyenik olması insan sağlığı açısından oldukça önemli bir konudur. Bu sebeple modüler su deposu çeşitleri üretiminde paslanmaz ürünler tercih edilir. Prizmatik modüler su depoları paslanmaz ve galvaniz çelik yanında farklı malzemeler de kullanılarak modüler parçalar şeklinde imal edilir. Paslanmaz olmaları nedeniyle son derece sağlıklı su depoları olma özellikleri bulunur. Modüler su depolarının en önemli özellikleri bu ürünlerin parçalar halinde taşınabilmesidir. Kurulum yapılacak alana parçalar şeklinde taşınarak burada birleştirme işlemi gerçekleştirilir.

Prizmatik Modüler GRP
(CTP-Kompozit) Su Deposu

GRP (Glass Rainforced Polyester) özel termoset reçineler ile ve termo polyester, cam elyaf, dolgu malzemeleri kullanılarak yüksek basınçlarda presleme işlemleri gerçekleştirilerek üretilen kompozit malzemelerdir. Üretim teknikleri ile içinde bulunan katkı malzemeleri sebebiyle uzun ömürlü, dayanıklı, hijyenik özellikleri bulunur. Modüler su deposu çeşitleri arasında olan GPR su depoları cam takviyeli polyester ismi ile de bilinir. Dünyanın çeşitli alanlarında su depolama konusunda en çok bu depolar tercih edilir.

Prizmatik Modüler GRP CTP Kompozit Su Depoları
Modüler Kaplamalı Su Depoları

Modüler Özel Kaplamalı (Termoplast Kaplama) Su Deposu

Modüler özel kaplamalı depolar korozyona dayanıklı özelliklerde olmaları ile dikkat çekerler. Genelde kullanım suyu deposu, kuyu suyu deposu, havuz denge deposu, asitli su deposu olarak kullanılırlar. Özel bir kaplamaya sahip olan bu ürünler korozyona karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Paslanmaz ve galvaniz depolar ile kıyaslandığında uzun ömürlü yapıları ile daha sağlıklı bir kullanım sunarlar.

Silindirik Kaynaklı
Paslanmaz Su Deposu

Silindirik kaynaklı paslanmaz su deposu gıda, zeytinyağı, içme suyu, kozmetik ürünlerin depolanmasında tercih edilir. Bu depoların ışık geçirmez özellikleri bulunur. Bu sayede su içinde bakteri, mantar, yoğun oluşumunu engeller. Kanserojen etkisi olan maddelerin su içine karışması gibi durumlar söz konusu olmaz. Paslanmaya karşı oldukça dayanıklı bir yapıdadır. Bakıma gerek duyulmadan yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Yüksek üretim teknolojisi ile üretilen bu depolar son derece ekonomiktir.

Silindirik Kaynakli Paslanmaz Su Depolari

Modüler Su Deposu İmalatı

Modüler su depolarının üretiminde belirli standartlara uygunluk ve bazı özellikleri taşıması konularına dikkat edilir. Modüler su deposu imalatı kesinlikle dayanıklı malzemeler ile yapılmaktadır.

Kullanılacak malzemelerin suyun yapısını bozmamasına özen gösterilir. Zaman içinde meydana gelecek paslanma, korozyon gibi sorunlara karşı son derece dayanıklı bir yapısı bulunur.

Modüler Su Deposu Fiyatları

Modüler su deposu fiyatları büyüklükleri, üretildikleri malzeme gibi özelliklere bağlı olarak farklılık gösterir. Benzersiz tasarımlara sahip olan bu ürünlerin içerisinde böcek ya da sinek girmesi gibi durumlar söz konusu olmaz.

Sıcak ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Güneş altında ya da soğukta deforme olma gibi sorunlar meydana gelmez.

Modüler Su Deposu Ölçüleri

Piyasada en çok kullanılan modüler su deposu ölçüleri 1080x1080mm ölçülerinde olup, bu ölçülerin katları olarak ilerlenmektedir. Buna ek olarak yarım panel olarak adlandırılan 540x1080mm ölçülerinde panellerimizde bulunmaktadır.

Su depoları günümüzde aktif olarak kullanılan ve özel tasarıma sahip olan ürünler arasında yer alıyor. Geniş kullanım alanı bulunan depolar sayesinde su ihtiyacını profesyonel bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Özel tasarım olduğu için paslanma ve benzeri bir durum ile karşılaşmazsınız. Bu sayede uzun süreli bir kullanım avantajı elde edebilirsiniz. Modüler su deposu ölçüleri seçiminde kullanım sağlayacağınız alanın etkisi de önem taşır. Suyun sürekli olarak kullanım sağlanacağı bir alan için tercih edilecekse uygun büyüklükte bulunan modeller arasından seçim yapılması gerekir. Bu sayede profesyonel bir verim elde edebilirsiniz.

Modüler su deposu ölçüleri konusunda kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve kullanılacak olan alanın belirtilmesi ile size en uygun uygunlukta olan su deposunun belirlenmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamız sektör içerisinde sunduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyet ilkesi ile ön planda yer almaktadır.

Modüler Su Deposu Özellikleri

Parçalar halinde taşınarak kullanılacağı alanlarda birleştirme işlemleri gerçekleştirilir. Montaj işlemleri oldukça kolaydır. Parçalar şeklinde taşındığı için nakliyesi de uygun fiyatlıdır.

  • Gerek olması halinde hacim artışı yerinde yapılabilir. Bunun yanında de monte edilip farklı alanlarda yeniden montajı gerçekleştirilebilir.
  • Dayanıklı, güvenilir ve sağlam yapısı ile tüm dünyada sıklıkla tercih edilen bu sistem ile su depolama işlemi gereken her alanda istenen boyutta kullanılabilir.
  • Modüler su deposu, diğer depolara oranla oldukça hijyeniktir. Depolanan suların sağlıklı koşullarda saklanması mümkün olur.

Modüler su depolarının metal modülleri birbiri ile benzerlik gösterse de ürün kalitesi ve kullanılan teknolojiler bakımından farklılık gösterir. Modüler su deposunun parçaları CNC tezgâhlarında titizlikle imal edilir.

Modüler Su Deposu Özellikleri
Modüler Su Deposu Avantajları

Modüler Su Deposu Avantajları

Modüler su depoları cıvatalı konstrüksiyonlar şeklinde modüler bir yapıda üretilir. Demonte olarak üretilen bu ürünlerin kullanılacakları alanlarda montajları çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Dar ve sıkışık alanlardan parçalar şeklinde geçirilmesi son derece kolaydır. Bu sayede montajının gerçekleştirileceği alana çok kolay bir şekilde taşınabilir. Beton ve kaynaklı su depolarına nazaran dayanıklı, hijyenik ve ekonomik bir yapıdadır.

Modüler su depoları küf, yosun, mantar, bakteri oluşumlarına engel olur. Deforme olmaz bir yapısı vardır. Bu sayede kırılmaz özelliğe sahiptir. Paslanma özelliği olmadığında suyun kalitesinin bozulması gibi bir durum söz konusu olmaz. Böceklerin depo içerisine girerek suyu kirletmesi mümkün değildir.

Modüler su depoları ağır darbe, çeşitli hava şartları, deprem, çeşitli yüklere karşı son derece dayanıklıdır. Bu dayanıklılık üretim aşamasında test edilir.

Modüler Su Deposu
Kullanım Alanları

Modüler su depoları genelde mutfak, endüstriyel alanlar, inşaat sektörü, asansör kabinleri, petrokimya alanlarında kullanılır. Hijyenik olduğu için temizliği kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Dayanıklı olmaları sebebiyle uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılır.

Konutlar ve Yaşam alanları

Konutlar ve Yaşam Alanları

Kamu Özel Kuruluşları

Kamu Özel Kuruluşları

Hastane, Otel ve Okullar

Hastane Otel ve Okullar

Avmler, Parklar
ve Bahçeler

Avmler Parklar ve Bahçeler

Modüler Su Deposu Sıkça Sorulan Sorular

1Modüler Su Deposu Montajı Nasıl Yapılır?

Modüler su deposu yan paneller, taban ve tavan sacı, iç gergiler ve köşebentlerden meydana gelir. Modüler su depolarının montaj işlemlerinde panellere conta çekilerek bunların cıvata yardımıyla birleştirilmesi sağlanır.

2Modüler Su Deposu Su Sızdırmazlığı Nasıl Sağlanır?

Bu depolarda paneller arasına epdm kauçuk conta eklendiğinden su sızdırması gibi problemler meydana gelmez. Bunun yanında uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

3Modüler Su Deposu Hangi Malzemelerden Oluşur?

Modüler se depolarında yan saclar, taban sacı, tavan sacı, iç gergiler ve köşebentler yer alır.

4Modüler Su Deposunun Yapılacağı Alan Zarar Görür mü?

Modüler su depolarının yapılacağı alanların zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Depoların montaj işlemlerinde kırma ya da delme yapılmaz.

5Modüler Su Deposunun Kurulacağı Alan Nasıl Olmalıdır?

Modüler su depolarının kurulacağı alanların ölçülerinin önceden belirtilmesi gerekir. Bu alanlarda zemin bozukluğu gibi durumların olmaması önemlidir. Bunun yanında çatlak, meyil gibi durumlar da olmamalıdır.

6Modüler Su Deposunun Kurulacağı Alan Fayans İse Ne Yapılır?

Modüler su deposunun kurulacağı alanlarda herhangi bir meyil bulunmuyorsa fayans üzerine beton kaide yapılmasına gerek yoktur. Bunun yerine rahatlıkla plastik kaide de kullanılabilir.

7Modüler Su Deposunun Üzerine Yük Koyulabilirmi?

Modüler su depolarının tavan saclarının sadece kendi ağırlıklarını taşıma özelliği bulunur. Bu sebeple depo üzerine yük koymaktan kaçınmak gerekir.

8Modüler Su Deposunun temizliği ve bakımları nasıl yapılır?

Modüler su depolarının yılda 1 kere temizlenmesi gerekir. Ancak depoların temizliğinde kimyasal malzeme kullanılmamalıdır.

Modüler Su Deposu Sıkça Sorulan Sorular