Modüler Su Deposu

İmalat – Kurulum – Montaj – Tamir – Temizlik

Modüler su deposu ürünlerini, üretim planlamamıza göre 1. sınıf malzemeler kullanarak yüksek korozyon dirençlerinde uzun ömürlü olarak üretmekteyiz. Suyun sağlıklı, hijyenik bir şekilde depolanmasına yardımcı olur. Ayrıca içerisinde koku ve mikrop oluşturmaz. Buda hijyenik bir kullanım imkanı oluşturur. Prizmatik paslanmaz yapıda olan modüler su deposu ihtiyaç duyduğunuz alanda güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

Temiz içme suyunu en iyi şekilde muhafaza etmenize de yardımcı olan demonte su depoları garantili bir şekilde sizlere sunmaktayız. Tüm hizmet içeriği yasal ve kurumsal olarak verilmektedir. İhtiyaca yönelik uzunlukta prizmatik modüler su deposu da yapılmakta ve ihtiyacınıza en uygun depoyu almanızı amaçlanmaktadır.

Üretimini yaptığımız modüler su depoları TSE, CE ve TSEK belgelidir.

0212 876 87 46 ve 0555 542 48 26 numaralı hatlarımızdan detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Modüler Su Deposu

Modüler Su Deposu Nedir?

Modüler su depoları genel anlamda standart olarak belirlenen ölçülerde birçok modüllerin yan yana ve üst üste conta ve cıvatalar aracılığıyla birleştirilmesiyle elde edilen ve prizma şekillerinde üretilen genel olarak su depolamak amacıyla kullanılan depolardır. Sektörde modüler su tankı olarakta bilinmektedir.

Modüler su depoları farklı tipteki su depolarıyla kıyaslandığında kullanıcısına birçok avantaj sağladığından en çok tercih edilen depo tipidir.

Depoda bulunan modüler yapının sağlamış olduğu avantajlar ile sevkiyat ve yatay düşey taşımanın kolaylaşması, deponun kurulacağı alanda montajın yapılabilme olanağının bulunması tercih sebebi olma nedenlerinin başında gelir.

Oldukça büyük ölçülerdeki depoların herhangi bir yapı içinde sadece conta ve cıvataları birleştirerek montajının yapılabiliyor olması büyük kolaylık sağlar. Üretim aşamasından bahsedecek olursak modüler su deposu imalatında farklı amaçlara hizmet eden çeşitli birçok materyal kullanılır ve bir kaç çeşidi bulunmaktadır.

Modüler Su Deposu Çeşitleri

Modüler su deposu çeşitleri cıvatalı konstrüksiyonlardan oluşturulan yapılardır. Bu ürünler dar alanlardan parçalar şeklinde geçirilerek sonrasında montaj işlemleri kolay bir şekilde yapılabilir.

 • Galvaniz Su Deposu(Paslanmaz, Prizmatik)
 • Grp Su Deposu(Ctp, Kompozit)
 • Özel Kaplamalı Su Deposu(Prizmatik, Termoplast Kaplama)
 • Silindirik Kaynaklı Su Deposu

Modüler su deposu çeşitleri en önemli özellikleri parçalar halinde ve gelişmiş bir teknoloji ile üretilmeleridir. Parçalar halinde üretilmesi sebebiyle nakliye ve taşımada büyük kolaylık sağlama özelliği bulunur. Bu depolarda sızdırma sorunları olmaması adına birleştirilmelerinde conta ve cıvata kullanılır. Temiz ve hijyenik olmalarının yanında son derece kaliteli ve uzun ömürlüdürler.

Prizmatik Modüler Paslanmaz ve Galvaniz Su Deposu

Galvaniz Modüler Su Deposu

İçme sularının temiz ve hijyenik olması insan sağlığı açısından oldukça önemli bir konudur. Bu sebeple modüler su deposu çeşitleri üretiminde paslanmaz ürünler tercih edilir. Prizmatik modüler su depoları paslanmaz ve galvaniz çelik yanında farklı malzemeler de kullanılarak modüler parçalar şeklinde imal edilir. Paslanmaz olmaları nedeniyle son derece sağlıklı su depoları olma özellikleri bulunur. Modüler su depolarının en önemli özellikleri bu ürünlerin parçalar halinde taşınabilmesidir. Kurulum yapılacak alana parçalar şeklinde taşınarak burada birleştirme işlemi gerçekleştirilir.

GRP Modüler Su Deposu

GRP (Glass Rainforced Polyester) özel termoset reçineler ile ve termo polyester, cam elyaf, dolgu malzemeleri kullanılarak yüksek basınçlarda presleme işlemleri gerçekleştirilerek üretilen kompozit malzemelerdir. Üretim teknikleri ile içinde bulunan katkı malzemeleri sebebiyle uzun ömürlü, dayanıklı, hijyenik özellikleri bulunur. Modüler su deposu çeşitleri arasında olan GPR su depoları cam takviyeli polyester ismi ile de bilinir. Dünyanın çeşitli alanlarında su depolama konusunda en çok bu depolar tercih edilir.

Prizmatik Modüler GRP CTP Kompozit Su Depoları
Modüler Kaplamalı Su Depoları

Modüler Özel Kaplamalı (Termoplast Kaplama) Su Deposu

Modüler özel kaplamalı depolar korozyona dayanıklı özelliklerde olmaları ile dikkat çekerler. Genelde kullanım suyu deposu, kuyu suyu deposu, havuz denge deposu, asitli su deposu olarak kullanılırlar. Özel bir kaplamaya sahip olan bu ürünler korozyona karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Paslanmaz ve galvaniz depolar ile kıyaslandığında uzun ömürlü yapıları ile daha sağlıklı bir kullanım sunarlar.

Silindirik Kaynaklı Paslanmaz Su Deposu

Silindirik kaynaklı paslanmaz su deposu gıda, zeytinyağı, içme suyu, kozmetik ürünlerin depolanmasında tercih edilir. Bu depoların ışık geçirmez özellikleri bulunur. Bu sayede su içinde bakteri, mantar, yoğun oluşumunu engeller. Kanserojen etkisi olan maddelerin su içine karışması gibi durumlar söz konusu olmaz. Paslanmaya karşı oldukça dayanıklı bir yapıdadır. Bakıma gerek duyulmadan yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Yüksek üretim teknolojisi ile üretilen bu depolar son derece ekonomiktir.
Silindirik Kaynakli Paslanmaz Su Depolari
Yurtiçi Montaj:Türkiye’nin Her İl ve İlçesine
Yurtdışı Montaj:Var, ülkeler değişiklik gösterebilir, iletişime geçiniz.
Montaj Süresi:1 Gün (10 Ton üzerinden örnek verilmiştir)
Teslim Süresi:10 Gün (10 Ton üzerinden örnek verilmiştir)
Servis İmkanı:7 Gün 24 Saat

Modüler Su Deposu İmalatı

Modüler su depolarının üretiminde belirli standartlara uygunluk ve bazı özellikleri taşıması konularına dikkat edilir. Modüler su deposu imalatı kesinlikle dayanıklı malzemeler ile yapılmaktadır.

Kullanılacak malzemelerin suyun yapısını bozmamasına özen gösterilir. Zaman içinde meydana gelecek paslanma, korozyon gibi sorunlara karşı son derece dayanıklı bir yapısı bulunur. Benzersiz tasarımlara sahip olan bu ürünlerin içerisinde böcek ya da sinek girmesi gibi durumlar söz konusu olmaz. 

Sıcak ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Güneş altında ya da soğukta deforme olma gibi sorunlar meydana gelmez. Türkiye’de modüler su deposu imalatçıları arasında önde gelen firmamızla iletişime geçerek, istediğiniz boyutta ve ebatta su deposu siparişi verebilirsiniz.

Modüler Su Deposu Fiyatları

Piyasada modüler su deposu fiyatları, depo kapasitesi, üretildikleri malzeme cinsi vb. özelliklere bağlı olarak farklılık gösterir. Ortalama modüler su deposu fiyatları 5.000 TL ile 80.000 TL arasında değişmektedir.

Bizimle iletişime geçerek ihtiyacınıza göre deponuzu oluşturup fiyatlandıralım ve teklifimizi size sunalım. Modüler su deposu 2024 fiyatları için bizimle iletişime geçerek güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

En çok fiyatı sorulan su depoları:

 • 3 Tonluk Modüler Su Deposu
 • 5 Tonluk Modüler Su Deposu
 • 10 Tonluk Modüler Su Deposu
 • 20 Tonluk Modüler Su Deposu
 • 45 Tonluk Modüler Su Deposu
 • 50 Tonluk Modüler Su Deposu

Siz de direkt üreticiden uygun fiyatlı modüler su deposu ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız veya teklif, bilgi almak istiyorsanız 0212 876 87 46 – 0555 542 48 26 numaralı hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Modüler Su Deposu Ölçüleri

Piyasada en çok kullanılan modüler su deposu ölçüleri 1080x1080mm ölçülerinde olup, bu ölçülerin katları olarak ilerlenmektedir. Buna ek olarak yarım panel olarak adlandırılan 540x1080mm ölçülerinde panellerimizde bulunmaktadır.

Su depoları günümüzde aktif olarak kullanılan ve özel tasarıma sahip olan ürünler arasında yer alıyor. Geniş kullanım alanı bulunan depolar sayesinde su ihtiyacını profesyonel bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Özel tasarım olduğu için paslanma ve benzeri bir durum ile karşılaşmazsınız. Bu sayede uzun süreli bir kullanım avantajı elde edebilirsiniz. Modüler su deposu ölçüleri seçiminde kullanım sağlayacağınız alanın etkisi de önem taşır. Suyun sürekli olarak kullanım sağlanacağı bir alan için tercih edilecekse uygun büyüklükte bulunan modeller arasından seçim yapılması gerekir. Bu sayede profesyonel bir verim elde edebilirsiniz.

Sizde eğer modüler su deposu ölçüleri konusunda kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve kullanılacak olan alanın belirtilmesi ile size en uygun uygunlukta olan su deposunun belirlenmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamız sektör içerisinde sunduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyet ilkesi ile ön planda yer almaktadır.

Modüler Su Deposu Ölçülerini detaylı öğrenmek için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.
Kataloğu Görüntülemek için tıklayınız.

Modüler Su Deposu Özellikleri

Parçalar halinde taşınarak kullanılacağı alanlarda birleştirme işlemleri gerçekleştirilir. Demonte su deposu montaj işlemleri oldukça kolaydır. Parçalar şeklinde taşındığı için nakliyesi de uygun fiyatlıdır.

 • Gerek olması halinde hacim artışı yerinde yapılabilir. Bunun yanında de monte edilip farklı alanlarda yeniden montajı gerçekleştirilebilir.
 • Dayanıklı, güvenilir ve sağlam yapısı ile tüm dünyada sıklıkla tercih edilen bu sistem ile su depolama işlemi gereken her alanda istenen boyutta kullanılabilir.
 • Modüler su deposu, diğer depolara oranla oldukça hijyeniktir. Depolanan suların sağlıklı koşullarda saklanması mümkün olur.

Modüler su depolarının metal modülleri birbiri ile benzerlik gösterse de ürün kalitesi ve kullanılan teknolojiler bakımından farklılık gösterir. Modüler su deposunun parçaları CNC tezgâhlarında titizlikle imal edilir.

Modüler Su Deposu Özellikleri
Modüler Su Deposu Avantajları

Modüler Su Deposu Avantajları

Modüler su depoları cıvatalı konstrüksiyonlar şeklinde modüler bir yapıda üretilir. Demonte olarak üretilen bu ürünlerin kullanılacakları alanlarda montajları çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Dar ve sıkışık alanlardan parçalar şeklinde geçirilmesi son derece kolaydır. Bu sayede montajının gerçekleştirileceği alana çok kolay bir şekilde taşınabilir.

 • Beton ve kaynaklı su depolarına nazaran dayanıklı, hijyenik ve ekonomik bir yapıdadır.
 • Modüler su depoları küf, yosun, mantar, bakteri oluşumlarına engel olur.
 • Deforme olmaz bir yapısı vardır. Kırılmaz özelliğe sahiptir. Dayanıklılık testleri üretim aşamasında yapılır.
 • Paslanma özelliği olmadığında suyun kalitesinin bozulması gibi bir durum söz konusu olmaz.
 • Böceklerin depo içerisine girerek suyu kirletmesi mümkün değildir.
 • Modüler su depoları ağır darbe, çeşitli hava şartları, deprem, çeşitli yüklere karşı son derece dayanıklıdır.

Modüler Su Deposu Tamiri

Galvaniz ya da paslanmaz çelik prizmarik modüllerle oluşturulan su depoları, modüler su deposu olarak adlandırılır. Eski dönem su depoları yerine bu su depoları şimdilerde sıklıkla tercih edilir. Su depolarım eskisi kadar tercih edilmemesi ile birlikte modüler stopları çok daha sağlıklı ve hijyeni kullanıma sahiptir. Özellikle suların uzun süre sağlıklı ve hijyenik bir şekilde bekletilmesi açısından şimdilerde modüler su deposu olarak her alanda tercih ediliyor. Aynı zamanda hem açık alanlarda hem de kapalı alanlarda tercih edilen modüler stop olarak her zaman kullanışlı bir alandır.

Deposu ile ilgili herhangi bir arıza problemi yaşadığınız zaman modüler su deposu tamiri firması olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti sağlıyoruz. Uzun zamandır bu alanda kurumsal ve profesyonel olarak üretim, satış, tamir, bakım hizmetleri sunduğunuz için ihtiyacınız olan her zaman bizimle iletişime geçerek talepte bulunabilir, bilgi alabilir ve fiyat talebinde de bulunabilirsiniz.

Modüler Su Deposu İstanbul

Modüler su deposu İstanbul firması olarak sizlere modüler su deposunda imalat, satış, montaj, tamir ve temizlik(bakım) hizmetleri sağlıyoruz. Sağladığımız hizmetlerle birlikte su depolarını aldığınız zaman bu montajını yaparak kullanıma hazır hale getiriyoruz. Bu depolarla alakalı herhangi bir arıza ya da problem yaşadığınızda hem bakım hem de onarım hizmetleri alabilirsiniz. 

Firmamız İstanbul merkezli firma olmak ile birlikte Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Modüler su deposu, paslanmaz çelikten üretildikleri için uzun vade sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Firmamız modüler su deposu üretimi, satışı, bakımı dışında onarım hizmetide vermektedir. Herhangi bir arıza problem yaşandığında da her zaman bu su depolarına tamir ettirerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Haftanın her günü hizmet verdiğimiz için acil durumlarda dahil olmak üzere her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Modüler Su Deposu Montajı

Modüler su deposu montajı alanında da sizler için kaliteli bir hizmet sağlıyoruz.  Modeller su depoları alındıktan sonra montaj hizmeti ile birlikte kullanılmaya hazır hale getirilir. Bu alanda sizler için sağladığınız kaliteli ve profesyonel hizmet doğrultusunda her zaman su deposu montaj hizmeti alabilirsiniz. 

Montaj yapılırken alanında uzman ve profesyonel tekniği ekibimiz sayesinde yapıldığı için hiçbir sorun yaşamadan ortaya her zaman kaliteli bir montaj hizmeti çıkar. Modüler su deposu montajını yapan ekiplerimiz profesyonel ve montaj tecrübesi minumum 5 yıl olan kişilerden oluşmaktadır. Modüler su depomuzun kurulumunda kullandığımız ana malzemeleri; tavan sacı, taban sacı, yan paneller, iç gergiler ve köşebentlerden oluşmaktadır.

Modüler su deposu kurulumu adımları şu şekildedir;

 1. Deponun zemini hazırlanır(Deponun büyüklüğü dikkate alınarak zemin sağlamlığı ve beton kalınlığı belirlenir).
 2. Zemin üzerine plastik kaide konulur(Depo beton zemine oturtulursa zamanla delinmeler olur, o yüzden mutlaka plastik kaide konulmalıdır).
 3. Depo montajı aşamasında öncelikle taban saclarının birleştirilmesi ile başlanır.
 4. Saçlar arasına suyun sızmasını önleyen insan sağlığına zararı olmayan epidiem kauçuk contalar yerleştirilir.
 5. Depo sacı ile aynı malzemelerden olan çelik civatalar ile sıkıştırılır.
 6. Taban sacları montajı tamamlandıktan sonra yan paneller yerleştirilir.
 7. Tüm panellerin etrafına epidiem contalar yerleştirilir.
 8. Panellerin köşelerine epidiem contanın aynı malzemesinden yapılan yıldız contalar yerleştirilir.
 9. Contalar yerleştirilip ve civatalarının sıkılması sırasında kaymamasına özen gösterilir(Contaların yerleştirilmesi titizlikle yapılmalıdır yoksa suyun dolması ile birlikte sızıntılar olacaktır).
 10. Yan panellerin montajı tamamlandıktan sonra deponun panelleri üst üste yerleştirilir(5 kat yükseliğe kadar yapılabilmektedir).
 11. Montajı tamamlanan deponun üst sacları civatalanır(Üst saclara mutlaka conta kullanılmalıdır).

Bu montaj yapılırken her zaman detaylı ve özenli bir hizmet sağlıyoruz. Montaj tamamlandıktan sonra ise bu su depolarına uzun süre sorunsuz şekilde kullanmanız mümkündür. Su depoları özellikle hijyenik olması açısından pek çok kişi ya da firmalar tarafından sıklıkla tercih edilir. Sebepten dolayı sıklıkla montaj ya da tamirat hizmetlerine gereksinim duyulabilir. Böyle durumlarda firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Katlı Modüler Su Deposu Ölçüleri

Kalite Belgelerimiz

Modüler Su Deposu
Kullanım Alanları

Modüler su depoları genelde mutfak, endüstriyel alanlar, inşaat sektörü, asansör kabinleri, petrokimya alanlarında kullanılır. Hijyenik olduğu için temizliği kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Dayanıklı olmaları sebebiyle uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılır.

Konutlar ve Yaşam alanları

Konutlar ve Yaşam Alanları

Kamu Özel Kuruluşları

Kamu Özel Kuruluşları

Hastane, Otel ve Okullar

Hastane Otel ve Okullar

Avmler, Parklar
ve Bahçeler

Avmler Parklar ve Bahçeler

Modüler Su Deposu Sıkça Sorulan Sorular

1Modüler Su Deposu Montajı Kaç Gün Sürer?

Modüler su depolarının montajının kaç gün süreceği, birçok kritere göre değişmektedir. Depo hacmi, kurulum alanı(zemini), kurulum şartları vb. gibi kriterler kurulum süresini değiştirir. 

En çok tercih modüler su deposu boyutları baz alınırsa ortalama 2 ila 5 gün arası sürmektedir.

2Modüler Su Deposu Ne demek?

Paslanmaz yada galvaniz çelik prizmatik modüllerin bir araya getirilip oluşturulduğu su depolarıdır. Konut, kamu kuruluşları, özel kuruluşlar, hastane, okul, avm, park, bahçelerde kullanabileceğiniz uzun ömürlü ve eski depolara nazaran daha sağlıklı su depolarıdır.

3 Modüler Su Deposu Kaç Ton?

1 tondan 1000 tona kadar imalatını yaptığımız modüler su depolarımız mevcuttur. İhtiyaca özel ölçülerde modüler su deposu imalatı yapmaktayız.

4Modüler Su Deposu Kaç M3?

1 tondan 1000 ton kapasiteye kadar ihtiyaca göre özel ölçülerde üretim yapabiliriz.

5Modüler Su Deposu Montajı Nasıl Yapılır?

Modüler su deposu yan paneller, taban ve tavan sacı, iç gergiler ve köşebentlerden meydana gelir. Modüler su depolarının montaj işlemlerinde panellere conta çekilerek bunların cıvata yardımıyla birleştirilmesi sağlanır.

6Modüler Su Deposu Su Sızdırmazlığı Nasıl Sağlanır?

Bu depolarda paneller arasına epdm kauçuk conta eklendiğinden su sızdırması gibi problemler meydana gelmez. Bunun yanında uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

7Modüler Su Deposu Hangi Malzemelerden Oluşur?

Modüler se depolarında yan saclar, taban sacı, tavan sacı, iç gergiler ve köşebentler yer alır.

8Modüler Su Deposunun Yapılacağı Alan Zarar Görür mü?

Modüler su depolarının yapılacağı alanların zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Depoların montaj işlemlerinde kırma ya da delme yapılmaz.

9Modüler Su Deposunun Kurulacağı Alan Nasıl Olmalıdır?

Modüler su depolarının kurulacağı alanların ölçülerinin önceden belirtilmesi gerekir. Bu alanlarda zemin bozukluğu gibi durumların olmaması önemlidir. Bunun yanında çatlak, meyil gibi durumlar da olmamalıdır.

10Modüler Su Deposunun Kurulacağı Alan Fayans İse Ne Yapılır?

Modüler su deposunun kurulacağı alanlarda herhangi bir meyil bulunmuyorsa fayans üzerine beton kaide yapılmasına gerek yoktur. Bunun yerine rahatlıkla plastik kaide de kullanılabilir.

11Modüler Su Deposunun Üzerine Yük Koyulabilirmi?

Modüler su depolarının tavan saclarının sadece kendi ağırlıklarını taşıma özelliği bulunur. Bu sebeple depo üzerine yük koymaktan kaçınmak gerekir.

12Modüler Su Deposunun temizliği ve bakımları nasıl yapılır?

Modüler su depolarının yılda 1 kere temizlenmesi gerekir. Ancak depoların temizliğinde kimyasal malzeme kullanılmamalıdır.

Modüler Su Deposu Video