Prizmatik Modüler Paslanmaz ve Galvaniz Su Deposu

Galvaniz Modüler Su Deposu

Prizmatik – Paslanmaz

Prizmatik modüler paslanmaz ve galvaniz su deposu kullanılan ve içilen suyun temiz ve hijyenik olmasını sağlar. Bu nedenle bu ürünler paslanmaz yapıda olacak şekilde imal edilir.

Prizmatik modüler paslanmaz ve galvaniz su deposu galvaniz ve paslanmaz çelik ilk sırada olmak üzere farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Parçalar halinde üretilen bu depolar sağlıklı ve paslanmaz yapısı ile dikkat çeker.

Galvaniz su depolarının en önemli özellikleri arasında parçalar halinde taşınabilmesi yer alır. Bu ürünler parçalar halinde taşınarak birleştirme işlemleri kurulum yapılacak yerlerde gerçekleştirilir. Deponun bulunduğu alanlarda büyütülebilme özelliği bulunur. Demonte edilerek farklı alanlarda montajı yapılıp kullanılabilir.

Prizmatik modüler paslanmaz ve galvaniz su deposu domestik ve endüstriyel uygulamalar için 1,25 m3 ile 10.000 m3 kapasiteye kadar üretilebilir. Bu su depolarında içme suyu, kullanım suyu, yangın söndürme suyu gibi sular temiz bir şekilde depolanır. Bu su depoları bölmeli, dıştan takviyeli veya deprem deposu şeklinde de imal edilebilir.

Paslanmaz Galvaniz Su Deposu Özellikleri

Galvaniz su depoları parçalar halinde taşınıp, kullanılacağı alanlarda montajı yapılır. Montaj işlemleri kolay olmasının yanında nakliyesi de oldukça uygundur.

 • Gerek olması halinde depo hacminin yerinde artırılması ya da demonte edilip farklı alanlara taşınarak kolay bir şekilde kurulumunun gerçekleştirilmesi mümkündür.
 • Dayanıklı, güvenilir ve sağlam olması nedeniyle tüm dünyada rahat bir şekilde kullanılabilir. Su depolamanın gerekli olduğu alanlarda istenen boyutlarda su deposu kullanımı mümkündür.
 • Galvaniz modüler su depolarının bütün parçaları fabrikalara üretilir. Montaj alanında kaynak işlemine gerek kalmadan montajı yapılır. Son derece uzun ömürlü ürünlerdir.
 • Diğer depolardan çok daha hijyenik olduğu için depolanan sular hijyen koşullarına uygun bir şekilde saklanır.

Prizmatik modüler paslanmaz ve galvaniz su deposu modülleri birbirine benzerlik gösterse de ürün kalitesi ve üretim teknolojisi bakımından farklıdır. Modüler su deposu parçaları CNC tezgâhlarda hassas bir şekilde üretilir.

Modüler Su Deposu Özellikleri
Modüler Su Deposu Teknik Bilgiler

Paslanmaz Galvaniz Su Deposu Teknik Bilgiler

304 kalite grubunda yer alan paslanmaz çelik saclar sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Bu sacların suya karşı dayanıklı olma özelliği vardır. Mat görünümleri ile dikkat çekerler. Yapısında krom ve %8 oranında nikel vardır. 316 kalite paslanmaz çelikler ise korozyona karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. 304 grubu ile karşılaştırıldığında çok daha dayanıklı bir yapısı bulunur.

Yapısında krom ve nikel yanında %2 oranında molibden yer alır. Kimya ve gıda alanlarında sıklıkla kullanılır. 316 paslanmaz çeliklerin çekme kuvvetleri son derece yüksektir. Bu çeliklerin manyetik özellikleri yoktur. Modüler depoyu meydana getiren paneller taban ile tavan kısımlarından cıvatalar yardımıyla birleştirilir.

Taban ve tavan plakaları CNC tezgâhında yüksek hassasiyet ile imal edilir. Modüler su depolarının taban ve tavan kısımları içten flanşlıdır. Yan panellerin ise dıştan flanşlı olma özelliği bulunur. Bu depolardaki sızdırmazlık özelliği aralara eklenen EPDM contalar ile gerçekleştirilir.

Tankın içinde bulunan taşıyıcı profillerin tasarımı tankın ölçülerine göre değişiklik gösterir. Tankın taban sacları suyun plakalar arasında dolaşmasına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Tabandan boşaltma eklenirse depo içerisinde bulunan suyun tamamının hızlı bir şekilde boşaltılması mümkün olur.

Paslanmaz Galvaniz Su Deposu Uygulama Metodu

İçten Gergi

İçten Gergi; Modüler su depolarında panellerin birleşim alanlarına yakın yerlere paneli tutmaya yarayacak şekilde deponun iki duvarı arasına 316 kalite M12 tijler kullanılarak gerçekleştirilir.

Dıştan Gergi

Dıştan Gergi; Modüler su depolarının dış yüzeyinde bulunan panellerin birleşim noktalarına dikey bir şekilde yaslanmış olan MPI dikme demirler yere saplamalar ile sabitlenerek karşısına gelen dikme demire çelik tijler yardımıyla üst taraftan sabitlenir.

Galvaniz Modüler Su Deposu Nedir?

Galvaniz modüler su deposu kullanılan malzemenin yapısından kaynaklı olarak suya yapılan salınım oldukça yüksektir. Bundan dolayı günlük ihtiyaçların karşılanması amacıyla kullanılan suların depo edilmesinde Galvaniz modüler su deposu kullanılır.

Bu su deposu tipi içme suyu olarak kullanılmayacak suların depo edilmesinde tercih edilmesi çok daha doğrudur.

Aksi halde insan vücuduna ağır metaller girebilme ihtimali söz konusu olduğundan bu depolardaki suların uzun süreli olarak içilmesi birçok sağlık sorunları yaşanmasına sebebiyet verebilir.

Galvaniz Su Deposu

Birinci sınıf özellikleriyle ön planda olan popüler ürünlerden birisi de galvaniz su deposu ürünleri olarak ön plana çıkıyor. Bu ürünler birinci sınıf olanaklar dahilinde ortaya çıkan ürünler olarak ön planda bulunmaktadır. Bütünüyle kalite standartları kapsamında sınırsız avantajlarla dolu olan bu su deposu ürünleri her açıdan sizlere avantajlı bir hizmet deneyimi sunmayı başarmaktadır.

Ürünlerin kalitesi günümüzde her açıdan avantajlarıyla bilinmektedir. Dolayısıyla kişiler bu ürünleri tercih ederek kaliteli bir üründen yararlanma olanaklarına sahip oluyorlar. En yüksek kalite standartları dahilinde avantajlı bir hizmet deneyiminden yararlanmak isteyenler su deposu ürünlerini tercih ederek kaliteyi yaşayabilme olanaklarına sahip olabiliyorlar. Dolayısıyla sınırsız bir hizmetten faydalanmış oluyorlar.

Kaliteli bir su deposu ürünü arıyorsanız galvaniz modüler su deposu ürünlerini tercih edebilirsiniz. Su deposu ürünlerinin kalitesi her açıdan günümüzde ön planda rol oynayan en önemli detay unsurları arasında bulunuyor. Bu ürünler kaliteleriyle ön planda olan avantajlı ürünler olarak geniş bir yelpazede kişilere hızlı olanaklarda sunuluyor.

Galvaniz Su Deposu İmalatı

Popülerliğiyle ön plana çıkan ürünlerden birisi de galvaniz su deposu imalatı ürünleri olarak sektörde tanınıyor. Bu ürünler birçok kişi tarafından tercih edilen hızlı ve fonksiyonel ürünler yelpazesi içinde kişilere sunuluyor. Birinci sınıf malzemeden imalat edilmiş bu ürünler sizlere nitelikli bir hizmet deneyimini sağlamaktadır. Fiyat performans ürünü olma özelliğine sahip olan ürünler olarak tanınan galvaniz modüler su deposu imalatı ürünleri kalitesiyle ön planda olmaya devam ediyor.

Sınırsız olanaklar dahilinde sunulan bu ürünlerden yararlanmak isteyenler her açıdan bu ürünleri tercih edebilirler. Su deposu imalatı ürünleri yüksek ölçekli ürünler olmakla beraber son derece kullanışlı ürünler bütünü olarak sektörde yer almaktadır.

Kalitenin ön plana çıktığı galvaniz modüler su deposu ürünleri imalatı bakımından son derece popüler ürünler yelpazesi dahilinde kişilere sunuluyor. Kişiler bu ürünlerden yararlanarak sınırsız bir hizmet olanağına her daim kavuşmanın avantajlarını yaşıyorlar. Bu ürünler fonksiyonel özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken nitelikli ürünler olarak bilinen ürünlerdir.

Galvaniz Su Deposu Fiyatları

Kişilerin son günlerde en çok merak ettikleri konu başlıklarından birisi de galvaniz su deposu fiyatları olarak ön plana çıkıyor. Fiyatların oluşumunda günümüzde birçok detay unsuru bulunuyor. Dolayısıyla galvaniz su deposu fiyatları için sabit bir fiyat bilgisinden söz etmek günümüzde mümkün değildir. Fiyatları dolaylı ve dolaysız etmenlere bağlı olarak farklılık gösterir. Su deposu fiyatlarının oluşumunda rol oynayan en önemli detay unsuru yerli üretim ve ithal üretim faktörüdür.

Yerli üretim ürünler daha uygun fiyatlarda olurken ithal marka ürünler daha yüksek fiyatlarda piyasaya sürülüyor. İthal marka ürünlerin oluşumunda döviz kuru etkili olan etmenler arasında yer aldığı için fiyatlar elbette ki döviz kurundan etkilenen en önemli unsurlar arasında bulunuyor.

Galvaniz modüler su deposu 2024 fiyatları için bizimle iletişime geçerek güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

En çok fiyatı sorulan galvaniz su depoları:

 • 3 Tonluk Galvaniz Su Deposu
 • 5 Tonluk Galvaniz Su Deposu
 • 10 Tonluk Galvaniz Deposu
 • 15 Tonluk Galvaniz Su Deposu
 • 20 Tonluk Galvaniz Su Deposu
 • 45 Tonluk Galvaniz Su Deposu
 • 50 Tonluk Galvaniz Su Deposu

Kaliteli ürünler yelpazesi arasında ilk sıralarda yer alan galvaniz su deposu ürünleri her açıdan sınırsız bir avantaj olanağını sizlere sunmayı başarıyor. Bu ürünler kalitesiyle ön planda olan avantajlı ve fiyat performans ürünleri olarak sektörde tanınıyor. Ürünlerin kalitesi günümüzde fonksiyonel olarak geniş standartlar dahilindedir.

Galvaniz Modüler Su Deposu Ölçülerini detaylı öğrenmek için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.
Kataloğu Görüntülemek için tıklayınız.

Galvaniz Su Deposu Uygulama Metodu

Paslanmaz galvaniz su deposu imalatı yapan firmamız, profesyonel ekibi ile ihtiyacınızı belirleyip, projelendirip montajını yapmaktadır.

Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz su deposu ürünleri birinci sınıf kalite malzemesinde imalat edilmiş ürünler olarak üretilmektedir. Bu ürünlerin kalitesi günümüzde her daim ön planda ürünler olarak tanınıyor. Günümüzde en çok tercih edilen paslanmaz modüler su deposu ürünlerine olan ilgi son günlerde artmış durumdadır. Paslanmaz özelliklere sahip malzemeden imalat edilen bu ürünler kaliteyi ön plana çıkaran ürünler olarak tanınıyor.

Dolayısıyla kişiler evleri ve işyerleri için su deposu tercih edecekleri zaman paslanmaz su deposu ürünlerini tercih ediyorlar. Ürünlerin kalitesi günümüzde fonksiyonel özelliklerinin yansıması olarak tanınıyor. Aynı zamanda bu ürünler fiyat performans ürünü olma unvanına sahip ürünler bütünü olarak biliniyor. Avrupa kalite standartları kapsamında oluşturulan bu ürünler sınırsız özelliklere sahiptir.

Kaliteli bir su deposu ürünü almak istiyorsanız paslanmaz su deposu ürünleri tam size göre özelliklere sahip ürünler bütünü olarak sektörde tanınıyor. Ürünlerin kalitesi her açıdan avantajlı bir hizmet olanağını sizlere sunan ürünler bütünü olarak hizmet sağlıyor. Bu ürünler fiyat performans ürünü olarak bilinir.

Paslanmaz Su Deposu İmalatı

İmalat sektöründe ön plana çıkan ürünlerden birisi de paslanmaz su deposu imalatı ürünleri olarak bilinmektedir. Bu ürünlerin en önemli özelliği uzun ömürlü olmalarıdır. Uzun ömürlü ürünler olarak bilinen paslanmaz modüler su deposu ürünleri her açıdan son kalite olanaklarla donatılmış ürünler olarak tanınıyor. Kaliteli bir ürün hizmetini sizlere avantajlı koşullar dahilinde sunan bu ürünler her açıdan avantajlarla dolu ürünlerdir.

Paslanmaz özelliklere sahip ürünler olarak tanınan bu ürünler fonksiyonel özelliklere sahip ürünler bütünü olarak biliniyor. Sınırsız olanaklar çerçevesi altında gerçekleştirilen hizmet yelpazesine sahip olan bu ürünler her açıdan avantajlar sağlamaktadır. Kaliteli bir ürün olarak bilinen paslanmaz su deposu ürünleri uluslararası kalite standartları dahilinde piyasaya sunulan ürünlerdir.

Ürünler arasında ilgi gören en popüler ürünlerden birisi de paslanmaz su deposu imalatı ürünleridir. Su deposu ürünlerinin kalitesi günümüzde herkes tarafından bilinen ürünler olarak biliniyor. Fonksiyonel temelli özelliklere sahip olmalarıyla bu ürünler günümüzde ilgileri üzerine çekmeyi başaran ürünler olarak tanınıyor.

Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

Kişilerin son günlerde en çok merak ettikleri konu başlıklarından birisi de paslanmaz su deposu fiyatları olarak ön plana çıkıyor. Su deposu fiyatlarının oluşumunda günümüzde rol oynayan birçok farklı dolaylı ve dolaysız faktör bulunuyor. Bu faktörler arasında en çok ön planda olan detay faktör marka kalitesi olarak tanınıyor. Marka kalitesine bağlı olarak fiyatlarda artışlar ve azalışlar meydana gelebilir.

Bunun yanında ürünlerin yerli ve ithal marka olma durumu da fiyatların üzerinde etkili olan en önemli anahtar faktörler arasında bulunuyor. Paslanmaz su deposu ürünleri kaliteleriyle ön plana çıkan ürünler bütünü olarak tanınıyor. Bu ürünlerin fiyatları genellikle cüzi fiyat aralığına sahiptir. Dolayısıyla fiyat performans ürünü olarak bilinirler.

Paslanmaz su deposu ürünlerinin fiyatları konusunda günümüzde sabit bir fiyat bilgisinden söz etmek pek de mümkün değildir. Fiyatlar sürekli olarak piyasa koşullarına bağlı olarak şekillenen bir olgu bütünüdür. Bu sebepten ötürü net bir fiyat bilgisinden söz etmek pek de mümkün değildir.

Galvaniz Su Deposu
Kullanım Alanları

Modüler su deposu genelde mutfak, endüstriyel işletme, asansör kabinlerinin yapımı, inşaat sektörü gibi alanlarda kullanılır. Hijyenik olmasının yanında temizlenmesi de kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Dayanıklı olduklarından dolayı uzun süreli kullanıma uygundur.

Konutlar ve Yaşam alanları

Konutlar ve Yaşam Alanları

Kamu Özel Kuruluşları

Kamu Özel Kuruluşları

Hastane, Otel ve Okullar

Hastane Otel ve Okullar

Avmler, Parklar
ve Bahçeler

Avmler Parklar ve Bahçeler

Paslanmaz Galvaniz Su Deposu Sıkça Sorulan Sorular

1Galvaniz Su Deposu Montajı Nasıl Yapılır?

Galvaniz su deposunun ana malzemeleri arasında tavan sacı, taban sacı, köşebentler, yan paneller, iç gergiler bulunur. Paneller EPDM kauçuk conta ve cıvata yardımı ile birleştirilir.

2Galvaniz Su Deposu Su Sızdırmazlığı Nasıl Sağlanır?

Galvaniz su deposunda montaj esnasında panellerin arasına çekilen EPDM kauçuk contalar su sızdırmaz özelliğe sahiptir. Bu sayede modüler su depoları uzun ömürlü olur.

3Galvaniz Su Deposu Hangi Malzemelerden Oluşur?

Galvaniz su deposu, taban sacı, tavan sacı, köşebent, yan saclar ve iç gergilerden meydana gelir.

4Galvaniz Su Deposunun Yapılacağı Alan Zarar Görür mü?

Galvaniz su deposunun zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Depo montaj işlemlerinde kırma veya delme gibi işlemler yapılmaz.

5Galvaniz Su Deposunun Kurulacağı Alan Nasıl Olmalıdır?

Galvaniz su depolarının kurulacağı alanların ölçülerinin önceden belirtilmesi gerekir. Bunun yanında bu alanlarda herhangi bir şekilde meyil olmaması gerekir.

6Galvaniz Su Deposunun Kurulacağı Alan Fayans İse Ne Yapılır?

Galvaniz su depolarının kurulacağı alanda meyil bulunmuyorsa fayans üzerine beton kaide yapılmasına gerek yoktur. Bunun yerine plastik kaide de kullanılabilir.

7Galvaniz Su Deposunun Üzerine Yük Koyulabilirmi?

Modüler plakaların tavan sacları sadece kendi ağırlıklarını taşımak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle üzerine yük konmaması gerekir.

8Galvaniz Su Deposunun temizliği ve bakımları nasıl yapılır?

Galvaniz su depoları yılda bir defa kimyasal temizleyiciler kullanılmadan temizlenmelidir.

Diğer Modüler Su Deposu Çeşitlerimiz

Parçalar halinde gelişmiş teknoloji teknikleri kullanılarak üretilir, nakliye ve taşımada büyük kolaylık sağlar. Genellikle sızdırmaması için conta ve cıvata ile birleştirilir ve monte edilir. Temiz, hijyenik ve uzun ömürlülerdir.