Silindirik Kaynaklı Paslanmaz Su Depoları

Silindirik Kaynaklı Paslanmaz Su Depoları

Silindirik kaynaklı paslanmaz su depoları gıda, zeytinyağı, içme suyu ve kozmetik ürün depolamak için kullanılır. Işık geçirmez yapısı sayesinde ve pürüzsüz iç yüzeyi ile su içeriklerinde yosun, alg, bakteri ve mantar oluşumu görülmez. Kanserojen etkisi olan maddelerin suya karışması engellenmiş olur. Silindirik kaynaklı paslanmaz su deposu paslanma ve korozyon sorunlarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Silindirik kaynaklı paslanmaz su depoları bakıma ihtiyaç duyulmadan yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Yüksek üretim teknolojileri ile üretilen bu depoların malzeme ve işçilik maliyetleri düşürülmüştür. Bu sayede depolar oldukça ekonomik bir hal almıştır. Dikey veya yatay montaj seçeneklerine sahip olan bu ürünler 80 lt ile 3000 lt arasında geniş bir kapasiteye sahiptir. Modern ve uzun ömürlü olmalarının yanında geri dönüşümleri de mümkündür.

Silindirik Su Deposu
Kullanım Alanları

Silindirik kaynaklı su depoları mutfaklar, endüstriyel işletmeler, asansör kabinleri, inşaat sektörü, petrokimya gibi farklı alanlarda kullanılabilir. Hijyenik olmasının yanında temizlenmesi oldukça kolaydır. Dayanıklı oldukları için uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Konutlar ve Yaşam alanları

Konutlar ve Yaşam Alanları

Kamu Özel Kuruluşları

Kamu Özel Kuruluşları

Hastane, Otel ve Okullar

Hastane Otel ve Okullar

Avmler, Parklar
ve Bahçeler

Avmler Parklar ve Bahçeler

Diğer Modüler Su Deposu Çeşitlerimiz

Parçalar halinde üretilen silindirik kaynaklı paslanmaz su depoları gelişmiş teknoloji teknikleri ile imal edilir. Çoğunlukla sızdırma olmaması adına conta ve cıvata ile birleştirme işlemi yapılır.

Temiz ve hijyenik olmasının yanında uzun ömürlü olması ile de bilinir.