Hakkimizda

Ph Mekanik Kimdir?

Firmamız PH MEKANİK markası ile modüler su depoları alanında yurt genelinde başarısını ve kalitesini kısa bir sürede kanıtlamış oldu. Firmamız bu başarısını yurtdışında da kısa bir süre içerisinde kanıtlama hedefindedir.

PH MEKANİK modüler paslanmaz su depoları, modüler pre – sıcak daldırma galvaniz su depoları, modüler özel kaplamalı su depoları, modüler grp su depoları, Silindirik kaynaklı paslanmaz su depoları Yangın söndürme sistemleri, hidrafor sistemleri, kazanlar, boylerler ve akümülasyon tankları, eşanjörler, genleşme tankları, ısı istasyonları alanlarında üretimlerini devam ettirmektedir.

Üretim

PH MEKANİK kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde, temel vizyonu olarak belirlediği; hızlı, kaliteli, evrensel standartlarda uzmanlaşmış üretim ve hizmet anlayışını yurt içinde ve yurt dışında, genç ve dinamik kadrosuyla hızla sürdürmektedir. Firmamız aynı zamanda konusunda uzman kadrosu ile Modüler depoları için periyodik bakım ve temizlik hizmeti de vermektedir. Bahane değil çözüm üreten bir firmayız. Ahlaki değerlerinden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman para kazanmanın önünde tutuyoruz. Firmamız son teknolojileri yakından takip etmekte olup, müşterilerinin ihtiyaçlarına sürekli yenilenerek cevap vermektedir.
Üretim
Vizyon Misyon

Vizyonumuz

PH MEKANİK’in amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.