Hidrofor Sistemleri

Hidrofor sistemleri su basıncının yetersiz ya da düşük olduğu zamanlarda, su basınç seviyesini yükseltmek ya da basınçlı su ihtiyacınızı karşılamak amaçlı kullanılan elektrikli bir alettir. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Dik Milli Hidrofor

Bu tarz hidroforların amacı asıl ve yedek pompadan oluşmasıdır. Bozulma anında veya kontrol anında diğer hidroforun devreye girme amacı ile veya sıralı çalışıp eş yaşlanma özelliğini kullanmak amacı ile bu hidroforlar kullanılmaktadır.

Bu tür hidroforlar Genleşme tankı ayriyeten verilmektedir. Ve her markanın hidrofor listesinde min. verilebilecek genleşme tankı yazmaktadır.

Dik Milli Hidrofor
Yatay Milli Hidrofor

Yatay Milli Hidrofor

Damla sulamalarda, sanayide, arıtma sistemlerinde, bahçe fiskıye sistemlerinde, benzin istasyonlarında, araç yıkama istasyonlarında ve basınçlı su ihtiyacına yönelik hidrofor amaçlı kullanılan pompalardır.

Açık Çarklı Dalgıç Pompa

Dalgıç Pompalarda, motor pompa gövdesine bitişik olarak monte edilir. Bu bağlantı yerleri hava ve su geçirmeyecek şekilde izole edilerek sızdırmazlık sağlanmıştır. Herhangi bir dış etkene maruz kalmadan çalışmaları dalgıç pompaların avantajıdır.

Mekanik salmastra sistemleriyle akışkanın motor kısmına pompalanması engellenir. Pompa direkt boru, flexible boru veya tesisata bağlı olabilir.

Açık Çarklı Dalgıç Pompa
Parçalayıcı Bıçaklı Dalgıç Pompa

Parçalayıcı Bıçaklı Dalgıç Pompa

(SBRM Serisi) Paslanmaz gövdeli, monofaze elektrikli, bıçaklı, pano gerektirmeyen, kurulumu kolay, otomatik, foseptik dalgıç pompalardır. (SBRT Serisi) Döküm gövdeli, trifaze elektrikli, bıçaklı, foseptik dalgıç pompalardır. 50 Hz ve 60 Hz frekanslarında imal edilmektedir.